ДЕРЖАВНА ЕКОСИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ВІДНОВЛЕННЯМ

DREAM

Головне

Про екосистему DREAM

Державна екосистема управління відновленням DREAM створює єдиний цифровий шлях проєктів відбудови і забезпечує їх прозору та ефективну реалізацію на національному, регіональному та місцевому рівнях. DREAM – це “єдине вікно” для роботи з проєктами відновлення і модернізації. Детальніше: dream.gov.ua
Рішення

Як DREAM забезпечує впровадження фінансової програми

Екосистема дозволяє створити структурований проєкт відновлення в машиночитному форматі та подати заявку на участь у фінансовій програмі. Більше не потрібні тижні для підготовки паперових заявок та місяці на їхню обробку: все відбувається за декілька кліків. Цифрове відновлення: інноваційний підхід до фінансових програм завдяки використанню екосистеми DREAM
Міністерство відновлення спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації запускає проєкт з фінансування проєктів укриттів та харчоблоків у закладах освіти.На цей проєкт вже чекають сотні громад по всій Україні. Повернення до стабільного навчання — це одна з важливих умов відновлення життя у постраждалих регіонах.

Детальніше про інноваційний підхід до впровадження фінансових програм - у зверненні Віце-прем'єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова.
Фінансова програма

Ключові етапи роботи з екосистемою DREAM

Етапи
2
Створення проекту в DREAM
Після реєстрації в системі ви можете створити свій перший проєкт. Слідкуйте за інструкціями та підказками в особистому кабінеті та ретельно заповнюйте обов’язкові поля, щоб підвищити шанси на отримання фінансування.
3
Фінансова програма: подача заявки в DREAM
Слідуйте інструкціям, щоб заповнити цифрову заявку на участь у фінансовій програмі
1
Реєстрація в DREAM
Вся інформація в системі є авторизованою, тому для роботи з DREAM потрібна авторизація. На цьому етапі ви створюєте профіль вашої організації, визначаєте перелік користувачів вашого комітету та їхню ієрархію.

Подати заявку на реєстрацію в DREAM

Загальна інструкція по роботі з електронним кабінетом користувача екосистеми DREAM

Інструкція щодо подання заявки на субвенцію

Реєстрація на воркшопи по роботі з DREAM

Звʼязатись з командою DREAM